Mercedes-Benz GLC
300e 4MATIC PHEV | Head-up | Leder | Pano | Stoelverwarming | 360 Camera | Burmester
Direct kopen, basisprijs: € 36.750,-
Direct kopen, basisprijs
€ 36.750,-
LEASEPRIJS: € 502,50 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.097,66 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz GLC |
|---|---|
| Uitvoering: | 300e 4MATIC PHEV | Head-up | Leder | Pano | Stoelverwarming | 360 Camera | Burmester |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 14 oktober 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 89.832 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Hybride |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 502,50 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 36.750,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KFT-01-Z |
| Motorinhoud: | 1.991 cc |
| Vermogen: | 155 kw / 211 pk |
| Laadvermogen: | 685 kg |
| Gewicht: | 1.930 kg |
| Wielbasis: | 287 cm |
| Hoogte: | 166 cm |
| Breedte: | 193 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.615 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakrails
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Parkeer assistent
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor
- Treeplanken
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- extra getint glas achter
- lendesteun(en) verstelbaar
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeer pakket
- schakelpaddles
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- WiFi
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking